بازار کامپیوتر - Rayan Mag
لطفا تماس بگیرید
بازار کامپیوتر - Rayan Mag
شرکت آلبالو کامپیوتر

توضیحات آگهی

آلبالو کامپیوتر در اواسط دهه هفتاد وارد بازار IT شد و به عنوان یکی از وارد کنندگان و توزیع کنندگان عمده قطعات کامپیوتر و سرور در بازار IT  تهران و سراسر کشور حضوری خوشنام داشت و شکل گیری برند و گارانتی “آلبالو کامپیوتر” به این دوره از فعالیت آن بازمی گردد. شرکت آلبالورایانه سخت افزار ( سهامی خاص) در سال 1381 نیز با هدف توسعه واردات و توزیع عمده تجهیزات رایانه ای به سازمانها و ارگانها در تهران تاسیس و ثبت گردید و خیلی زود با تکیه بر دانش، تجربه و خوشنامی سالها فعالیت در صنعت IT کشور، تحت عنوان شرکت رشد و ارتقاء یافته و موفق به دریافت رضایت نامه های بسیاری گردید.
شرکت آلبالو رایانه سخت افزار با رتبه دو در ارائه رایانه های غیر Mainframe  شورای عالی انفورماتیک کشور احراز صلاحیت شده و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای نیز می باشد. همچنین شرکت آلبالو رایانه سخت افزار که با واردات و پشتیبانی تجهیزات رایانه ای کار خود را آغاز نموده بود پس از تقویت و گسترش حوزه فروش، سطح علمی خود را به وسیله ارتباط مستمر با دانشگاه ها و موسسات پژوهشی و انعقاد قراردادهای تحقیقاتی ارتقاء داد. در این بین همکاری مرکز تحقیقات فوق سریع دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مرکز تحقیقات پردازش موازی دانشگاه صنعتی اصفهان و مرکز پژوهشهای دانش های بنیادی کشور ستودنی است و باعث افتخار است که بخش تحقیق و توسعه شرکت آلبالو رایانه سخت افزار با کمک این مراکز، اولین و تنها تولید کننده ابر رایانه Supercomputer بر مبنای پردازش موازی Cluster در میهن عزیزمان گردید.
از اواخر دهه هشتاد؛ شرکت آلبالو رایانه سخت افزار با ارتقا سطح علمی و کاری خود منحصرا به عرضه، آموزش و مشاوره و پشتیبانی سرورها و سیستم های بزرگ پردازش و ذخیره سازی برندهای مطرح جهان روی آورد.
هم اکنون شرکت آلبالورایانه مشاوره و ارائه راه کار، تامین و واردات و آموزش و پشتیبانی نیازهای مشتریان در حوزه های ذیل را بر عهده دارد.
– انواع سرورهای اچ پی HP سری های ML& DL& BL
– انواع سرورهای سوپر مایکرو Supermicro
– تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات (Storage)
– ارائه راه حلهای ذخیره اطلاعات تحت  شبکه (San Solution)
– انواع تجهیزات آرشیو (HP Backup)
– انواع رک
و همچنین ارائـــه خدمات پشتیبانی تجهیزات کامپیوتری (Services & Support)
و  خدمات مشاوره و ارائه کلاس های آموزشی مرتبط
اطلاعات تکمیلی، در بخش محصولات موجود می باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شرکت آلبالو کامپیوتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.